OSP Muszyna Aktualności

4 stycznia o godzinie 21:05

06.02.2020

Muszyna, ul. Grunwaldzka- samochód wypadł z drogi 4 stycznia około godziny 21.04 zastępy z JRG w Krynicy Zdroju, OSP Muszyna oraz Muszyna Folwark zadysponowane zostały do działań w Muszynie na ulicy Grunwaldzkiej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy Fiat Seicento znajdował się poza obrębem drogi, uderzył w betonowy murek oraz uszkodził skrzynkę elektryczną przyłączeniową. W pojeździe znajdowały się dwie osoby poszkodowane w zdarzeniu, które nie były w stanie samodzielnie wydostać się z pojazdu. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu zdarzenia, odłączeniu klem od akumulatora oraz udzieleniu pomocy załodze karetki Pogotowia Ratunkowego w przetransportowaniu osób poszkodowanych z uszkodzonego pojazdu do karetki. Oświetlono teren działań. Po przybyciu na miejsce zdarzenia pogotowia energetycznego i zabezpieczeniu skrzynki elektrycznej działania zakończono.

Autor: ospmuszyna |