OSP Muszyna Aktualności

28 stycznia o godzinie 10:36

06.02.2020

28 stycznia około godziny 10.36 zastępy z JRG w Krynicy Zdroju, OSP Muszyna oraz OSP Muszyna Folwark zadysponowane zostały do działań w Muszynie na ulicy Lipowej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że pojazd, którym podróżowały dwie osoby znajdował się na boku w rowie. Osoby biorące udział w zdarzeniu znajdowały się w karetce. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wprowadzeniu ruchu wahadłowego oraz odpięciu akumulatora w pojeździe. Nie stwierdzono wycieków płynów eksploatacyjnych. Po ustaleniu, że osoby poszkodowane nie odniosły poważniejszych obrażeń w porozumieniu z Policją pojazd postawiono na koła. Następnie usunięto błoto z jezdni, które zostało naniesione w wyniku zdarzenia. Działania strażaków trwały ponad godzinę.

Autor: ospmuszyna |